کارهایی که از راه دور می توانید انجام دهید

اینترنت موقعیت‌های زیادی را برای ما ایجاد کرده است تا بتوانیم ازهرجایی برای خود کار انجام دهیم. در اینجا لیستی از بهترین کارهایی آورده شده است که می‌توانید از راه دور انجام دهید.

بازاریابی با ایمیلبازاریابان اینترنتی مسئول طراحی ایمیل‌های تبلیغاتی برای شرکت، مدیریت لیست ثبت‌نام کنندگان و مسئول افزایش مشتریان شرکت هستند. بازاریابان اینترنتی شاید برای یک شرکت کار کنند و یا ممکن است همزمان برای چندین شرکت مختلف بازاریابی داشته باشند.


ساخت ویدئوهای حرفه‌ایاگر پیش‌زمینه‌ای در ساخت فیلم دارید و می‌خواهید به یک جای خاص وابسته نباشید می‌توانید کار شخصی خود را به عنوان یک سازنده‌ی فیلم برند کنید. ویدئو در رسانه‌های امروز فراگیرتر از قبل شده است و شرکت‌های بسیاری از این فایل ها در اینستاگرام، فیس بوک و .... برای ارتقا کارکرد و تبلیغات خود استفاده می‌کنند.


نویسنده‌ی آزادبرای کسانی که برای نویسندگی زمان می‌گذارند فرصت‌های زیادی در فضای مجازی وجود دارد. زمانی که شما به سراغ منابع درست رفته و نمونه کارهای مناسب جمع‌آوری کرده‌اید راه خوبی برای کار کردن از خانه و از راه دور دارید.


طراح وب یا گرافیکافراد زیادی هستند که به عنوان طراح وب یا گرافیک فعالیت می‌کنند، چه کسانی که برای یک شرکت کار می‌کنند و چه کسانی که برای مشتری‌های شخصی کار می‌کنند. با وجود یادگیری چگونگی طراحی وب یا گرافیک پیچیدگی‌هایی دارد اما برای کسانی که برای آن زمان بگذارند منابع بسیاری وجود دارد.


مترجماگر به دو یا چند زبان تسلط دارید می‌توانید به عنوان مترجم کاری برای خود پیدا کنید. بسیاری از این‌گونه کارها را می‌توان از راه دور انجام داد.


مدیریت خدمات مشتریبسیاری از شرکت‌ها، از جمله شرکت‌ها و سازمان‌هایی که خدمات پس از فروش دارند، افرادی را برای مدیریت درخواست‌های مشتریان استخدام می‌کنند. اگر تابحال خرید آنلاین انجام داده‌اید حتماً دکمه‌ی " برای درخواست کمک پیام دهید " یا " برای اطلاعات بیشتر ایمیل بفرستید"... را دیده‌اید، فردی که به سؤالات شما پاسخ می‌دهد ممکن است از راه دور برای شرکت کار کند.


طراح یا تعمیرکار اندروید یا آیفون


کسانی که در علوم کامپیوتر یا مهندسی نرم‌افزار سابقه‌ای دارند می‌توانند به عنوان طراح برنامه یا مشکل یاب برنامه‌های موبایل فعالیت داشته باشند. با اتصال اینترنت و نرم‌افزارهای طراحی مناسب می‌توانید این کارها را از هر جایی انجام دهید.