متولدین این ماه به طور كلی افرادی خوش شانس، خوش برخورد، اهل صفا و صمیمیت، اغلب دارای صفات خوب و پسندیده، در دوستی پایدار، پایبند به قول و قرار، صادق و راستگو، خیرخواه، جذاب نیك سیرت، در امور شغلی و اجتماعی اغلب موفق و . . .


متولدین دهه اول این ماه اغلب دارای روحیه‎ای خشن، سخت‎گیر، پرحرف، جدی، ستیزه‎جو، كم‌تحمل و بد اخلاق، در امور اقتصادی نسبتاً موفق، در مدیریت و سرپرستی كم و بیش موفق، بعضاً خسیس و تنگ نظر، در امور اجتماعی فعال، در برخورد با افراد جدی‎تر از خود عقب نشینی می‎كنند. به محض احساس ضرر، از شراكت یا دوستی صرف‌نظر می‎كنند.


این افراد دارای فضایلی نسبتاً خوب، طالب صلح و آرامش، علاقمند به امور هنری، در امور اقتصادی محدود، دارای یك شغل یا یك تخصص، بیشتر طالب كارهای سبك و كم زحمت و پر فایده، عموماً متخصص در امور خرید و فروش، اغلب تاجر، دلال، كارمند، واسطه و غیره، افرادی مقلد، سریع‌التأثیر، بعضاً دارای نیروی فوق طبیعی و تله‎پاتی و قدرت هیپنوتیزم، دارای استعداد پیش‎بینی و پیشگوئی، ارائه دهنده راه‎حل‎های خوب در مسائل پیچیده، عموماً حدس آنها در امورات مختلف و بعضاً‌ در امور سیاسی و اقتصادی صحیح و درست، در حل مسائل خانوادگی توانا، دارای قدرت تطبیق با هر شرایط و محیط، از نظر عاطفی ضعیف‎اند،زیرا در تصمیم‎گیری‌هایشان عاطفه نقشی ندارد.


متولدین دهه دوم این ماه اغلب افراطی، تندرو، پرخاشگر، بعضاً دارای شخصیتی جدی، قاطع، سخت‌گیر، حراف، دارای جمجمه‎ای بزرگ، پیشانی قوی، بسیار حساس، دارای حافظه‎ای قوی، اغلب افرادی منطقی، باهوش، سریع‎الانتقال، حاضر جواب، عموماً ‌آشنا به مسائلی فنی و تكنیكی، منظم در زندگی، مشاور در امور خانوادگی، در حل مشكلات توانا، از نظر اقتصادی خودكفا، در مسائل عاطفی فاقد جذابیت و انعطاف، اغلب ریاضی‌دانان، حسابدارها و كسانی كه به هر طریق با حساب و حسابرسی و غیره در ارتباط باشند، از این گروه می‎باشند.


متولدین دهه سوم این ماه اغلب زود رنج، دارای عكس‎العمل سریع، نسبت به آینده كم‌اعتماد و به همین دلیل، بی علاقه به معاشرت، دارای نوعی احساس نگرانی درونی و ناشناخته كه اغلب تا پایان عمر آنها را ترك نمی‎كند. این افراد عموماً فعال و پركار و مشكل پسند هستند. به راحتی اقناع نمی‏شوند، در زندگی خانوادگی اغلب منفی‎گرا هستند، در امور اجتماعی محتاط و گاه ترسو هستند. اینان افرادی خودمتكی بوده و شراكت برایشان خوب نیست. این افراد اغلب تندرو بوده و برای رسیدن به هدف خود دست به هر كاری می‎زنند. از لحاظ شغلی بعضاً با بیگانگان فعالیت می‌كنند و اغلب به موازین سنتی و ملی وابستگی ندارند. این افراد بعضاً پایبند اخلاق نبوده و به مال و ثروت اهمیت زیادی می‎دهند. اغلب سیاستمداران و دیپلمات‎ها از این گروه می‎باشند.