آفتاب

حمیداوی: بازی با سپیدرود را برای حضور هواداران رایگان کردیم

حمیداوی: بازی با سپیدرود را برای حضور هواداران رایگان کردیم

مالک باشگاه پدیده شهر خودرو،‌ گفت: بازی با سپیدرورد را برای آسایش هواداران رایگان کردیم.

به گزارش ایلنا، فرهاد حمیداوی  مالک باشگاه پدیده شهر خودرو با اشاره به بازی مقابل پرسپولیس، گفت: همه اعضای تیم تلاش خود را مقابل پرسپولیس انجام دادند‌، اما فوتبال همین است و امروز فقط در کسب نتیجه برنده نبودیم.

وی افزود: بازی مقابل ۴۰ هزار هوادار پرسپولیس در ورزشگاه آزادی کار ساده‌ای نیست، با این حال ما عملکرد خوبی داشتیم و از تیم و کادر فنی راضی هستیم. امیدواریم در لیگ این نتیجه را جبران کنیم. باید تلاش کنیم دل هوادارانمان را شاد کنیم و‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ امیدواریم در ادامه در لیگ برتر نتایج خوبمان را تکرار کنیم و بتوانیم سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنیم.

حمیداوی در ادامه با اشاره به درخواست تعویق بازی تیم پدیده شهر خودرو مقابل سپید رود رشت، گفت: ما این در خواست را ارایه کردیم اما خب به دلایلی که بعدا به آن خواهم پرداخت ، با آن موافقت نشد. با این حال ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و به دنبال نتیجه مقابل سپید رود رشت هستیم.

مالک باشگاه پدیده شهر خودرو خاطرنشان کرد: مطمئن هستیم در این بازی هم هواداران ما را تنها نخواهند گذاشت. با تصمیمی که گرفتیم بازی مقابل سپید رود رشت را رایگان کردیم تا مردم مشهد با آسایش بیشتری به ورزشگاه بیایند و تیم را تشویق کنند و ان‌شالله نتیجه بگیریم.

کد N2093712

وبگردی