آفتاب

کلایی: پدیده شهر خودرو می تواند آرزوی مشهدی‌ها را برآورده کند

کلایی: پدیده شهر خودرو می تواند آرزوی مشهدی‌ها را برآورده کند

شهردار مشهد گفت: تیم فوتبال پدیده شهر خودرو می تواند آرزوی دیرینه مشهدی ها یعنی کسب سهمیه آسیا را برآورده سازد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پدیده شهر خودرو ، دکتر محمدرضا کلایی در جمع مدیران این باشگاه اظهار کرد: خوشحالیم که تیم پدیده شهر خودرو با کسب نتایج خوبش توانسته است نشاط و شور اجتماعی خاصی را به مردم مشهد تزریق کند.

وی افزود: شهرداری مشهد در حد توانش به تیم های ورزشی کمک کرده است و باشگاه پدیده شهر خودرو نیز از این امر مستثنی نبوده است و این حمایت ها انشالله در ادامه نیز ادامه خواهد داشت.

شهردار مشهد ادامه داد: کاری که تیم پدیده شهر خودرو تا به اینجای مسابقات انجام داده است و توانسته در بین ۳ تیم برتر لیگ برتر قرار بگیرد کاری بزرگ بوده است که حاصل تلاش کادر فنی و در راس یحیی گلمحمدی و البته بازیکنان تیم بوده است. در این راه اگر افرادی مثل جواد وطنخواه و مجتبی سرآسیایی پیگیری و سماجت نمی کردند تا وضعیت مالکیت باشگاه روشن شود قطعا این تیم به سرنوشت بدی دچار می شد. در این بین شهرداری و شورای شهر نیز به دلیل مطالبه مردمی کمک هایی را انجام دادند تا این تیم از پا نیفتد و حالا نیز ما و مردم خوشحال هستیم.

وی افزود: با توجه به مشخص شدن قطعی مالکیت باشگاه و در دست گرفتن سکان آن توسط حمیداوی و مجموعه شهر خودرو خوشبختانه اطلاع داریم که شرایط این تیم نیژ بسیار بهبود پیدا کرده است و می توانیم بگوییم با نتایجی که کسب شده انشالله این تیم می تواند درادامه به لطف خدا و عنایت امام رضا(ع)، آرزوی دیرینه مردم مشهد یعنی کسب سهمیه آسیایی را محقق و بر آورده سازد، هر چند که هنوز هم راهی سخت و طولانی باقی مانده است.

کلایی خطاب به مالک باشگاه پدیده شهر خودرو اظهار کرد: در کنار کار بزرگی که انجام می دهید یعنی تیم داری در لیگ برتر ما نیز توقع داریم تا به استعدادهای فوتبالی این شهر نیز توجه ویژه ای داشته باشید، چرا که این شهر معدن استعدادهای فوتبالی است و در این راه نیز اگر چه شهرداری اقداماتی را انجام داده است اما امیدواریم باشگاه پدیده نیز بتواند در امر استعدادیابی فعالیت جدی تری انجام دهد، هر چند که تیم های پایه این باشگاه نیز نتایج خوبی را گرفتند.

کد N2098359

وبگردی