آفتاب

وطنخواه :چطور ممکن است سازمان‌لیگ بدون اطلاع از برنامه آسیا برنامه‌ریزی کند؟

وطنخواه :چطور ممکن است سازمان‌لیگ بدون اطلاع از برنامه آسیا برنامه‌ریزی کند؟

مدیر عامل باشگاه پدیده شهر خودرو گفت: نمی دانیم در سازمان لیگ چه می گذرد که برداشت می کنیم قصد تضعیف برخی از تیم ها را دارند.

به گزارش ایلنا، جواد وطنخواه در رابطه با مباحث مطرح شده در خصوص تعویق بازی پدیده شهر خودرو و ذوب آهن در هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: اگر سازمان لیگ قصد دارد تا شرایطی را ایجاد کند تا تیم ما نتواند نتیجه گیری خوب خود را ادامه دهد بهتر است به صراحت این موضوع را اعلام کند نه اینکه با مطرح کردن تعویق بازی ها در رسانه ها و به طور غیر رسمی به آن دامن بزند.

وی افزود: چطور ممکن است سازمان لیگ قبل از برنامه ریزی مسابقات لیگ برتر برنامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا را دنبال نکند و بدون توجه به آن برنامه ریزی کند. مگر می شود تمام تعویق بازی ها آن هم در شرایط حساس لیگ برتر برای تیم پدیده شهر خودرو رقم بخورد؟

مدیرعامل باشگاه پدیده شهر خودرو ادامه داد: در نیم فصل اول و در شرایط آرمانی که تیم ما قرار داشت به یکباره بازی با استقلال را به تعویق انداختند. آن زمان هر چقدر به این در و آن در زدیم فایده ای نداشت و هر چقدر گفتیم که حق قانونی تیم ما است که با تعویق بازی مخالفت کنیم اما توجهی نکردند و کار خودشان را انجام دادند.
وی اظهار داشت: شرایط را تا آنجا پیش بردند که در هفته های ابتدایی نیم فصل دوم بازی های تیم ما را فشرده تر از سایر تیم ها برگزار کردند و به یکباره اعلام کردند که باید در جام حذفی هم مقابل پرسپولیس قرار بگیریم آن هم در فرصتی یک هفته ای که باید ۳ مسابقه سنگین را برگزار می کردیم.

وطنخواه افزود: در بازی مقابل سپید رود هم که اول با تعویق یک روزه آن موافقت کردند بعد به صورت خودجوش اعلام کردند که نمی شود برنامه لیگ را تغییر دهیم چرا که مسابقات بهم می ریزد! در آن سو اما تیم های دیگر هر طور که خواستند درخواست تعویق بازیهایشان را دادند و سازمان لیگ با آن موافقت کرد!
وی ادامه داد: حالا هم که اعلام کرده اند بازی ما مقابل ذوب آهن در هفته بیست و یکم را قصد دارند به تعویق بیاندازند.خب این شرایط چه چیزی را ثابت می کند؟ جز اینکه قصد دارند به تیم ما ضربه بزنند.

وطنخواه گفت: با تمام احترامی که برای تیم ذوب آهن قایل هستیم و برای آنها در  آسیا آرزوی موفقیت می کنیم اما باید به صراحت اعلام کنیم که به هیچ وجه با تعویق بازی مقابل این تیم موافقت نمی کنیم.سازمان لیگ اگر برنامه ریزی می کند باید پای آن بایستد و طبق برنامه اعلام شده بازیها را برگزار کند. مگر تیم داری و نگه داشتن تیم در شرایط ایده آل به همین راحتی است که بخواهند هر وقت دلشان خواست بازی های را تعویق بیاندازند و هر وقت دوست نداشتند با آن مخالفت کنند.
وی ادامه داد: کادر فنی ما بر اساس برنامه مسابقات، برنامه ریزی کرده است و نمی شود که این هفته مقابل پیکان بازی کنیم بعد از ۱۵ روز به مصاف تراکتورسازی برویم. ما در هفته بیست و یکم یعنی ۱۶ اسفند آماده میزبانی از ذوب آهن هستیم و اگر سازمان لیگ در برنامه ریزی مسابقات اشتباه کرده بهتر است پای اشتباه خود بایستد و برای جبران آن به تیم ما ضربه نزنند.
وطنخواه اظهار کرد: در برخی رسانه ها از قول سازمان لیگ عنوان کرده اند اگر بازی را به تعویق بیاندازند این مسابقه را در ۵ فروردین برگزار می کنند. این صحبت ها واقعا جای تامل دارد. مگر می شود همه تیم ها از ۲۵ اسفند تا ۹ فروردین بازی نداشته باشند بعد در اوج تعطیلات نوروز که اغلب مردم به مسافرت می روند، برای ما دو بازی داخل خانه برگزار نمایند تا نتوانیم از شرایط میزبانی به خوبی استفاده کنیم. چه طور ممکن است ما در فاصله ۱۵ روز ۳ مسابقه سنگین را برگزار کنیم! آن هم در هفته هایی که بازی های لیگ به اوج حساسیت می رسد و تیم های دیگر با استراحت بیشتری فرصت انجام مسابقات خود را دارند.
مدیرعامل باشگاه پدیده شهر خودرو اظهار داشت: سازمان لیگ اگر تعویق در بازی ها را انجام دهد مشخص است که بین تیم ها تبیض قایل است و معلوم نیست در آنجا چه می گذرد. جواب هواداران ، کادر فنی و بازیکنان را ما چه طور می خواهند بدهند آن هم تیمی که در این فصل با انواع و اقسام مسایل روبرویش کردند اما توانسته حالا در بین بالانشینان جدول قرار بگیرد و گویا از این موضوع عده ای ناراحت هستند و قصد تضعیف تیم ما را دارند.

 

کد N2102587

وبگردی