آفتاب

مدافع پدیده: توپ به دستم خورد ولی پنالتی نبود/ گل ما آفساید نبود

مدافع پدیده: توپ به دستم خورد ولی پنالتی نبود/ گل ما آفساید نبود

بازیکن تیم پدیده گفت: ما در کورس قهرمانی و یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ هستیم در بازی با صنعت نفت گل سالم ما را آفساید گرفتند و امروز هم بازی دومی است که گلی که می‌زنیم را آفساید اعلام می‌کنند.

به گزارش ایلنا، محمد آقاجانپور بازیکن تیم فوتبال پدیده پس از پایان تساوی مقابل پیکان در مورد توپی که به دستش خورد و بازیکنان حریف اعتقاد داشتند که پنالتی بود، گفت: هر توپی که به دست آدم می‌خورد خطا نیست. دست من کاملاً بسته بود و داور هم به صحنه نزدیک بود. توپ به دست من خورد اما اعتقادی به پنالتی ندارم. دست من بسته بود و هر دستی هم خطا نیست.

آقاجانپور در مورد گلی که به ثمر رساند اما آفساید اعلام شد، بیان داشت: در رختکن صحنه را دیدیم و فکر کنم گل سالم بود. این بازی دومی است که در خارج از خانه سر تیم ما را می‌برند. ما در کورس قهرمانی و یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ هستیم در بازی با صنعت نفت گل سالم ما را آفساید گرفتند و امروز هم بازی دومی است که گلی که می‌زنیم را آفساید اعلام می‌کنند. چکار باید بکنیم ما  اینقدر خوب بازی می‌کنیم اما داور خیلی راحت از این صحنه‌ها می‌گذرد. نمی‌دانم چه باید بگویم.

وی در خصوص اینکه مسئولان تیم امید اعلام کردند اگر بازیکنی در اردوی این تیم حاضر نشود خط می‌خورد و نظر گل‌محمدی در این مورد چیست، گفت: به هر حال بازی‌های مقدماتی تیم ملی المپیک خیلی مهم است. از هر گروه یک تیم بالا می‌رود. عراق یکی از تیم‌های مدعی و خوب این گروه است آقای گل‌محمدی هم صددرصد با تیم ملی همکاری می‌کند. قرار شد بین باشگاه و تیم ملی تعاملی ایجاد شود.

کد N2103357

وبگردی