آفتاب

ویژگی های پرداخت با پرفکت مانیپرفکت مانی یک روش پرداخت الکترونیکی است که در سراسر جهان بین سرمایه گذاران در حوزه خدمات الکترونیکی بسیار محبوب است. می‌توانید از این روش پرداخت برای سرمایه گذاری، خرید و فروش در بستر اینترنت استفاده کنید.افتتاح حساب در این سایت کاملاً رایگان می باشد.

اکثر صرافی های دیجیتال به طور مستقیم با انواع این وبسایت مختلف گزینه‌های پرداخت از جمله پرفکت مانی کار می‌کنند و این باعث می‌شود کاربران بتوانند از مزایای عمده استفاده از کیف پول پرفکت مانی بهره‌مند گردند. به عنوان مثال، ارائه‌دهندگان خدمات صرافی می‌توانند به کاربران پرفکت مانی کمک کنند از طریق سیستم‌های متنوع پرداخت، کارت‌های اعتباری، روش‌های انتقال وجه، حواله بانکی، پول نقد و سایر ابزارها به حساب‌ پرفکت مانی خود وجهی را واریز نمایند.

به همین منوال نیز می‌توانید وجوه مورد نظر را از حساب خود برداشته کرده به سایر سیستم‌های پرداخت، کارت‌های اعتباری/نقدی، حساب‌های بانکی و حواله‌های بانکی انتقال دهید یا به پول نقد تبدیل کنید.
اطلاعات بیشتر درباره خدمات ارائه شده پرفکت مانی راکه صرافی دیجیتال پیمنت استیت ارائه می‌دهد را میتوانید در صفحه اصلی این سایت مطالعه نمایید.

سرعت تراکنش ها به روش پرفکت مانی :

پرفکت مانی به طور مستقیم واریز به حساب شما را انجام نمیدهد. درعوض، کاربران باید یک ارائه‌دهنده خدمات تبادل اولیه و ثانویه را انتخاب کنند که پرداخت را برای آنها انجام می‌دهد. در نتیجه زمان پردازش در این مرحله بسته به مبادلات مختلف است. با این حال، هنگامی که وجوه شما واریز می شود، paymentstate.com فرآیند واریز به حساب معاملاتی شما معمولاً فوری صورت می گیرد. با این حال، ممکن است لازم باشد زمان پردازش تراکنش های بزرگ خود را با کارگزار خود بررسی کنید.


 پرفکت مانی

امنیت پرفکت مانی:

پرفکت مانی از روش‌های امنیتی متعددی، چه هنگام ورود به سیستم و چه در داخل حساب، برای حفظ وجوه کاربران خود استفاده می‌کند. سرمایه گذارانی که ثبت نام می کنند باید مراحل بررسی هویت و تایید KYC را طی کنند.
این شرکت همچنین از احراز هویت پیامکی برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به حساب کاربری و شناسه کاربری شما و همچنین CodeCard Protection استفاده می‌کند که برای تایید تراکنش‌ها یک کد منحصر به فرد به آدرس ایمیل شما ارسال می شود. همچنین روش های ضد تقلب برای محافظت در برابر کلاهبرداری در این سیستم وجود دارد.
در صورت در خواست بازیابی رمز عبور از سمت کاربر، پرفکت مانی برای تأیید بازنشانی آن، شناسه حساب شما و یک کپی از یک سند هویتی را درخواست می کند. بهتر است برای امنیت بیشتر شناسه عضو، شماره حساب یا رمز عبور خود را با کسی به اشتراک نگذارید.
برای اطمینان از بازدید از وب سایت رسمی اینجا با اتصال ایمن، به نوار وضعیت سبز رنگ یا نماد قفل شده در نوار پیوند آدرس مرورگر خود توجه کنید. همچنین مطمئن شوید که فقط با کارگزاران معاملاتی که قابل اطمینان و مورد اعتماد هستند معامله می کنید. شما میتوانید لیست کارگذاران و صرافی های همکار را از وب سایت پرفکت مانی دریافت کنید.
 

نحوه سپرده گذاری و برداشت وجه

برای واریز یا برداشت با استفاده از پرفکت مانی، ابتدا باید حساب خود را با یکی از روش های موجود شارژ کنید. می توانید دستورالعمل های نحوه واریز و برداشت را در وب سایت پیمنت استیت مطالعه کنید.
توجه داشته باشید که حداقل مبلغ سپرده 300 دلار آمریکا (یا معادل ارز آن) برای سپرده بانکی باشد. حداقل محدودیت برداشت توسط ارائه دهندگان خدمات تبادل مجاز تعیین می شود. بهتر از قبل از هرگونه اقدام برای انجام عملیات مطمئن شوید که محدودیت های مالی اعمال شده توسط کارگزار شما برای برداشت وجه رعایت شده باشد.
هنگامی که وجوه کافی در حساب پرفکت مانی خود دارید، می توانید به از طریق پلتفرم معاملاتی خود انتقال وجه انجام دهید. پس از تنظیم پرداخت، کارگزار شما، شما را به دروازه پرفکت مانی هدایت می کند، جایی که می توانید مشخصات ورود خود را وارد کرده و مبلغ را تأیید کنید. سپس یک یادداشت روی صفحه برای تایید تراکنش دریافت خواهید کرد.

آیا پرفکت مانی انتخاب خوبی برای سرمایه گذاران است؟

پرفکت مانی حساب هایی را به دلار، یورو، بیت کوین یا طلا و همچنین انتقال پول امن از طریق صرافی های معتبر جهانی ارائه می دهد. اپلیکیشن موبایل برای کاربران iOS و اندروید نیز برای معامله گرانی که می خواهند در در مکان و زمان عملیات واریز یا برداشت در اختیارشان باشد، ایده آل است.
با این حال، بهتر است که شما از هزینه‌هایی که کارگزار و صرافی مورد نظر شما در انجام تراکنش ها اعمال می‌کند، آگاه باشید. همچنین به دلیل اینکه هیچ حافظه کارتی در این روش وجود ندارد، ممکن است برای سرمایه گذارانی که ترجیح آنها سایر راه حل های کیف پول الکترونیکی مانند PayPal می باشد، اقدام به پرداخت و برداشت از پرفکت مانی برایشان یک انتخاب خوب نباشد.
شما میتوانید از انواع خدمات کیف پول پرفکت مانی خود با بهینه ترین میزان کارمزد را در وب سایت پیمنت استیت دریافت کند.

وبگردی